Postup při připojení

  • Pro připojení k síti Praha11.Net stačí jakékoliv zařízení podporující bezdrátové připojení WiFi v pásmu 2,4 GHz. Připojit se tak v praxi můžete s běžným notebookem, tabletem, ale i s chytrým telefonem. Obecně platí, že tablety (a zejména telefony) mají horší příjem signálu, než notebooky. Každé zařízení má jinou anténu a jiný příjem. Nemožnost se připojit neznamená automaticky chybu sítě Praha11.Net.

  • Na svém zařízení si zapněte Wi-Fi a připojte se na vysílač Praha11.Net. V závislosti na typu zařízení budete buď automaticky vyzváni k registraci nebo se budete muset nechat automaticky přesměrovat na registrační stránky pomocí otevřené libovolné internetové stránky.

  • Při registraci uvádějte pravdivé údaje. Kromě běžných údajů jako je jméno a emailová adresa může být při registraci vyžadován i potvrzovací SMS kód. Bez jeho potvrzení není registrace dokončena.

  • Registraci je nutné provést pouze poprvé. S přidělenými údaji je možno se přihlašovat na všech hotspotech v síti. Přístup je povolen vždy na dvě hodiny, po uplynutí této doby je nutné přihlášení zopakovat.

  • Při pohybu v oblasti pokrytí volí zařízení automaticky nejvhodnější vysílač s nejsilnějším a nejkvalitnějším signálem (není nutné vysílače ručně volit).